Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
    
KAPAKLI İLÇEMİZE HAFIZLIK KUR"AN KURSU AÇILIYOR İlçemiz Ravza Camii müştemilatında yapımı tamamlanan Bahaeddin OK Yatılı Erkek Hafızlık Kur'an Kursumuz bu yıl (1 Temmuz 2024 tarihi itibari ile) hizmete açılacaktır.
Detay
    
İlçe Müftüsü Şimşek Berat Kandili mesajında, Ramazan ayının manevi iklimine adım adım yaklaştığımız şu mübarek günlerde, Rabbimizin sonsuz lûtfuna mazhar olacak olan Berat Kandilini, 24 Şubat Cumartesi gününü pazara bağlayan gece idrak edeceğiz..
Detay
    
Bu akşam, Kapaklı Fatih Camii'nde Gençlik Buluşmasını gerçekleştirdik. Çok sayıda Camii cemaatı ve gençlerimizin katılım sağladığı bu programda, Akşam Namazıından sonra programa devam edildi.
Detay
    
Bugün, Kapaklı Mevlana Camiin'de Öğle Namazına müteakip Nasreddin Hoca Şenlikleri düzenlendi. İlçe Müftüsü Şemsettin Şimşek, Mevlana Camiinde Öğle Namazından önce yapmış olduğu sohbette; gençliğimize, geleceğimize sahip çıkabilmemiz için
Detay
    
Üsküdar'lı NASREDDİN HOCA KAPAKLI'DA. Kapaklı Mevlana Camiinde 7-14 yaş arası gençlerimize yönelik düzenleyeceğimiz NASREDDİN HOCA ŞENLİKLERİNE bütün halkımızı,ailelerimizi ve genç kardeşlerimizi Mevlana Camiine bekliyoruz.
Detay
    
Tekirdağ İl Müftülüğünün düzenlediği BABA OKULU seminerine katılmak üzere gelen Diyanet İşleri Uzmanı Fatih Yıldız,ı 1 Aralık Cuma günü Kapaklı ilçemizde misafir ettik. 
Detay