Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
    
    
   EN GÜVENİLİR SIĞINAĞIMIZ AİLE Kapaklı İlçe Müftülüğü ile Tekirdağ İl Müftülüğümüzün ortaklaşa düzenlemiş olduğu "EN GÜVENİLİR SIĞINAĞIMIZ: Aile" konulu Panel programı Belediye Kültür Merkezi Salonunda gerçekleştirilmiştir.
Detay
    
    
    
Yeşil Camii 4-6 Yaş Kur'an Kursu Bugün, İlçe Müftümüz Şemsettin Şimşek Kapaklı İlçe Müftülüğüne bağlı Yeşil Camii 4-6 Yaş Kur'an Kursumuzdaki yavrularımızın Kur'anı Kerime geçiş törenine katıldı.
Detay
    
    
RAMAZAN AYI KAZANIMLARIMIZ Kapaklı İlçe Müftüsü Şemsettin Şimşek 2023 Yılı Ramazan Ayı kazanımlarına dair konularda sohbet etmek üzere Kapaklı Tv'nin yayın konuğu oldu.
Detay
    
İtikaf, adeta bir müslümanın kulluk kampına girmesidir. Ruhunu takviye etmesi, bayrama arınmış ve temizlenmiş bir şekilde girmek için tefekkür ve tezekkür temposunu artırmasıdır.
Detay
    
Bu akşam Kapaklı Ravza Camiimizde "Enderun Usulü" Teravih Namazı büyük bir coşku ile eda edildi. Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği "Enderun Usulü" Teravih Namzımızı ve diğer camilerde eda edilen namazları Allah kabul eylesin inşaallah.
Detay
    
HOŞ GELDİN 11 AYIN SULTANI, HOŞ GELDİN! Kapaklı İlçe Müftülüğü olarak Onbir Ayın Sultanı Ramazan Ayına,"HOŞ GELDİN 11 AYIN SULTANI, HOŞ GELDİN!" mottosuyla, Ramazan Afişleri astık.
Detay